Miriam Gallová

SALES SPECIALIST

Realized transactions

Blog & Reviews

O mne

Čo Vás najviac baví/fascinuje na práci makléra?

Práca realitného makléra je veľmi pestrá, je to hneď niekoľko profesií naraz – od obchodníka, stavebného poradcu, interiérového dizajnéra, právneho, finančného a daňového poradcu až psychológa či mediátora pri riešení rodinných vzťahov. A pestré sú i predávané reality, každý byt či dom je iný, ako ja majitelia aj klienti sú rôzni. V tejto práci sa naozaj nenudíte. A čo je výhodou, reality sú moje celoživotné hobby a čo si človek môže viac priať keď sa živí prácou, ktorú by robil aj „zadarmo“ 🙂

Ako dlho už ste súčasťou Expat Experts a na čo sa v rámci tímu/nehnuteľností zameriavate?

V tíme Expat som od roku 2019 a zameriavam sa na predaj bytov a domov v Bratislave a okolí a v rakúskom pohraničí. Realitami sa celkovo zaoberám od roku 2016 a aj predtým som všetky súkromné nehnuteľnosti predala sama bez využitia realitných kancelárií.

Mojou výhodou je že som si osobne prešla x prenájmami, x typov rôznych nehnuteľností som vlastnila – či byty, či domy, prešla som si aj rekonštrukciami bytov a domov, aj výstavbou pre klienta či pre vlastné využitie, mám osobné skúsenosti s rôznymi technológiami od tepelných čerpadiel cez meranie ph v bazéne po automatický závlahový systém v záhrade. Riešila som v predošlom zamestnaní ak prenájom a kúpu vlastných firemných priestorov, preto viem riešiť aj prenájom komerčných priestorov pre firmy.

Ktoré Vaše vlastnosti/skúsenosti najviac pri práci využívate?

Klienti oceňujú profesionalitu, rozhľad, ochotu vybaviť pri predaji všetky potrebné záležitosti a to že mám vždy dobrú náladu. Rada ukazujem kupujúcim potenciál každého bytu, napr. aj tým že pripravíme nové pôdorysy bytu s prípadnou zmenou dispozície, pripravíme vizualizácie bytu po rekonštrukcii, skrášlime stroho zariadený byt prostredníctvom home-stagingu.

Čomu sa najradšej venujete vo voľnom čase?

Veľmi rada cestujem a v tomto smere som profesionálne deformovaná, všade kde sme ubytovaní, robím fotografie danej nehnuteľnosti a posudzujem ju z pohľadu predaja a prenájmu…

My current listings

I want
to rent