Svetlý 1i byt, 26 m2, zariadený, Bezručova residence

Bratislava I - Staré Mesto - Bezručova

Stav

Novostavba: áno
Zariadenosť: zariadený
Materiál: tehla
Rok kolaudácie: 2020

Veľkosť

Počet izieb: 1
Úžitková plocha: 26 m²
Celková plocha: 26 m²

Poschodie

5. z celkovo 7 poschodí
Výťah: áno

Parkovanie

verejné

Vybavenosť

Kúpeľňa: 1x, sprchovací kút
Okná: drevené
Balkón: nie
Klimatizácia: áno
Internet: optika
Káblová TV: áno
Kúrenie: vlastné
Likvidácia odpadu: áno - separovaný

Popis

Ponúkame Vám nádherný, dizajnový a presvetlený 1 izbový byt o výmere 26 m2 v komplexe Bezručova residence. Byt sa predáva vrátane kompletného vybavenia a zariadenia bytu.

Virtuálna obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BrxBcZChmHh

POPIS BYTU:
Byt sa nachádza v novovybudovanom komplexe Bezručova. Je situovaný na 5. poschodí (7) v bytovom dome s výťahmi. Interiér bytu je unikátnym dizajnovým celkom, ktorý tvorý plnohodnotný funkčný celok. Pozostáva zo vstupnej chodbičky, izby s vizuálne oddeleným spacím kútom, obývacou časťou, kuchyňou a kúpeľňou. Byt sa predáva vrátane zariadenia, vybavenia bytu, ale aj dizajnových doplnkov. Kuchynský kút je vybavený namieru vyrobenou kuchynskou linkou, ktorá prechádza do obývacej časti a končí úložným priestorom. Vstavané spotrebiče: elektrická varná doska, mikrovlnka, zabudovaná chladnička, dres s batériou. Vybavenie kúpeľne: umývadlo so skrinkou, sprchový kút, toaleta a prípojky na práčku.
V byte sa nachádzajú kvalitné plávajúce podklahy, drevenné eurookná, bezpečnostné dvere, domový vrátnik, akustické tehly zaručujúce ticho a súkromie bytu. Vykurovanie bytu je podladové a zároveň pomocou anemostatov umiestnených v strope, ktoré zabezpečujú vyhrievanie a chladenie priestoru. Možnosť pripojenia na internet a káblovú televíziu.

Náklady na bývanie: 65 Eur/ 1 osoba (z toho nájomné je 50 €, elektrika 15 Eur).

BEZRUČOVA RESINENCE:
Residencia sa nachádza v centre mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Na dosah je nábrežie Dunaja, nákupné stredisko Eurovea, niekoľko galérií, múzeí, divadlá, reštaurácie, kaviarne, park, školy a MHD a to maximálne vo vzdialenosti do 10 minút.

Bezručovu Residence tvoria dva bloky, pozostávajúce z bývalej Okresnej sociálnej poisťovne na Bezručovej 5 a Zemskej úradovne pre poistenie robotníkov na Bezručovej 3. Komplex od architektov Aloisa Balána a Jirího Grossmana bol dokončený v roku 1939 a považuje sa za jedno z vrcholných diel slovenského funkcionalizmu. V neskorších dobách bol známy najmä ako sídlo nemocnice. Zámerom developera bolo nielen zachovať pôvodnú funkciu polikliniky, ale aj vybudovať nové rezidenčné byty, priestory pre administratívu a občiansku vybavenosť. Realizácia projektu sa začala na jar roku 2016 a bola ukončená v roku 2020. Budova Bezručová 5 je zapísaná na zozname kultúrnych pamiatok. Oba objekty sú prepojené átriom z 1. nadzemného podlažia. Obyvatelia budú mať k dispozícii nonstop recepciu, kartový vstupný systém, exteriérové tienenie, možnosť klimatizácie, nadštandardné materiály, strážnu službu, pivnice a parkovanie v podzemnej garáži. Na prízemí Bezručovej 5 bude nákupná pasáž s celkovou výmerou 320 m2, jej súčasťou bude aj kaviareň a reštaurácia s terasou či fitness centrum. Treba dúfať, že vynovené komerčné priestory už čoskoro obsadia komerční podnikatelia a poskytnú tak majiteľom bytov kompletnú občiansku vybavenosť priamo v komplexe Bezručova residence.


CENA:
Cena bytu je 164.500.- EUR, cena je vrátane kompletného realitného a právneho servisu.

Vhodné ako štartovací byt. Stačí si priniesť iba osobné veci. Tak neváhajte a využite túto skvelú príležitosť! Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

@dizajnový @zariadený
@2 PREDANÉ

Predaj

164 500 €

( 6 320 € / m2 )

ID ponuky: 612949

Mária Cillerová, RSc.

Realitný maklér

+421 948 438 469

cillerova@expat.sk

Dohodnúť obhliadku

Dohodnite si obhliadku

Mám záujem
o nehnuteľnosť na predaj.
ID ponuky : 612949

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov

Zdieľať link na nehnuteľnosť

Zdieľať ponuku môžete aj prostredníctvom:

Posledné prezerané ponuky

1 z 19
2 z 19
3 z 19
4 z 19
5 z 19
6 z 19
7 z 19
8 z 19
9 z 19
10 z 19
11 z 19
12 z 19
13 z 19
14 z 19
15 z 19
16 z 19
17 z 19
18 z 19
19 z 19