Rodinný dom pri lese, 6 izieb, 280 m2, 2-garáž, Horský park, 6a záhrad

Bratislava I - Historické jadro - Búdková

Stav

Stav: pôvodný
Zariadenosť: nezariadený
Terén: svahovitý
Prístupová cesta: asfaltová cesta
Materiál: tehla
Rok kolaudácie: 2004

Veľkosť

Počet izieb: 6
Úžitková plocha: 240 m²
Celková plocha: 280 m²
Pozemok: 600 m²
Zastavaná plocha: 131 m²

Poschodie

Počet poschodí: 3

Parkovanie

vlastné vyhradené
Garáž: áno - 2 autá

Vybavenosť

Kúpeľňa: 2x, vaňa a sprchovací kút
Okná: plastové
Terasa: 10.00 m²
Klimatizácia: nie
Krb: áno
Internet: lokálny poskytovateľ
Kúrenie: vlastné - plyn
Likvidácia odpadu: áno - separovaný
Voda: verejný vodovod
Plyn: áno
Kanalizácia: áno
Bezbariérový prístup: nie

Popis

Rodinný dom na Búdkovej ulici s celkovou výmerou 280,6 m2 , dvojgaráž, vonkajšie parkovacie státie, upravená okrasná záhrada a to všetko v tesnej blízkosti lesa. RD bol skolaudovaný v roku 2004. Výmera pozemku má 600m2, všetky IS. Dom má úžitkovú plochu 240 m2 a celkovú podlahovú plochu 280,6 m2.

DISPOZÍCIA A POPIS DOMU:
RD má netradičnú avšak veľmi zaujímavú atypickú dispozíciu. Dom má 3 poschodia a dve medziposchodia. Vstup do domu je na úrovni prístupovej cesty. Vchádzame na poschodie, kde sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba so vstupom na balkón, toaleta s umývadlom a menší šatník.
Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, plnohodnotná kúpeľňa (hydromasážna vaňa, sprchový kút, 2x umývadlo) a oddelená toaleta.
V suteréne s priamym vstupom do záhrady sú dve miestnosti, ktoré slúžia ako sklad a spoločenská miestnosť, ktoré môžu byť využité ako hospodárske, spoločenské, na fitnes a wellnes.
Súčasťou domu je aj dvojgaráž určená na parkovanie áut za sebou. Nad ňou sa nachádza samostatná izba s vlastnou kúpeľňou (sprcha, umývadlo, wc). Táto miestnosť môže slúžiť ako druhá generačná jednotka, hosťovská izba alebo domáca kancelária. Miestnosť má vlastný vchod z dvora, ale zároveň aj vstup na hlavné poschodie s obývačkou a kuchyňou.

RD je postavený z kvalitných materiálov: keramická tehla, glazovaná škridla, vonkajšie zateplenie, drevené vchodové dvere, eurookná v štýle francúzsky balkón s interiérovými žalúziami, funkčný vnútorný krb v obývačke. V strede domu je centrálne kruhové schodisko z nerezu a dreva. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn) a je pripojený na káblový internet a TV. Vykurovanie zemným plynom pomocou kondenzačného plynové kotla, + zásobník na teplú vodu. Možnosť pripojenia na solárny ohrev, rozvody sú predpripravené, potrebné doplniť len články na strechu.

RD je umiestnený na svahovitom pozemku. Výmera pozemku celkom je 600 m2, z toho záhrada má 369m2 a terasa 10m2. Záhrada je veľmi pekne upravená, nachádzajú sa tu kríky s okrasnými drevinami a automatická závlaha. Celkovú atmosféru dotvára tesná blízkosť Horského parku s množstvom stromov, štebotajúce vtáky a šum lesa.

PARKOVANIE:
Celkovo je možné na pozemku umiestniť 4 autá: dvojgaráž pre 2 autá - parkovanie za sebou a dve autá je možné umiestniť priamo na pozemku.

LOKALITA :
Lokalita Horského parku sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, jazyková škola, obchody a služby, benzínové pumpy. Prostredie je vhodné na prechádzky a iné voľnočasové aktivity v Horskom parku, bicyklovanie na Železnej studničke, či trávenie času v ZOO. Výnikajúce z hľadiska dopravy: okrem automobilovej dopravy s napojením na diaľnicu do 5 minút je dostupná aj MHD trolejbusy a autobusy.

NÁKLADY:
Mesačné náklady sú 200 Eur.

VÝHODY:
- výnimočná lokalita pri lese, upravená okrasná záhrada;
- s otvoreným dispozičným riešením (obývačka, jedáleň) a kuchyňa s posuvnými dvermi;
- priestranný, s odkladacími priestormi;
- 4 parkovacie miesta
- kompletná občianska vybavenosť škola, škôlka;
- MHD, dopravné napojenie na diaľnicu do 5 minút;

CENA: 1.450.000- Eur, vrátane kompletného realitného a právneho servisu.
Možnosť kúpy cez hypotéku, list vlastníctva bez ťarchy.

Páči sa Vám nehnuteľnosť? Neváhajte a dohodnite si obhliadku už dnes.

@pri lese @dispozične atypický
@1 pripravujeme

Predaj

1 450 000 €

( 6 040 € / m2 )

ID ponuky: 622601

Mária Cillerová, RSc.

+421 948 438 469

cillerova@expat.sk

Dohodnúť obhliadku

Dohodnite si obhliadku

Mám záujem
o nehnuteľnosť na predaj.
ID ponuky : 622601

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov

Zdieľať link na nehnuteľnosť

Zdieľať ponuku môžete aj prostredníctvom:

Posledné navštívené ponuky