Ateliér s možnosťou prestavby na byty, 444 m2,Nové mesto

Bratislava III - Nové Mesto

Veľkosť

Počet izieb: 10
Úžitková plocha: 444 m²
Celková plocha: 485 m²

Poschodie

6. z celkovo 6 poschodí
Výťah: áno

Vybavenosť

Lodžia: áno - 2
Klimatizácia: áno

Popis

Ponúkame na predaj krásny ateliér vhodný na prestavbu (potrebná rekolaudácia) na dva alebo tri samostatné exkluzívne loftové byty; Bratislava - Nové mesto. Dôležitá informácia - ateliér je v majetku firmy a pri predaji bude účtovaná 20% DPH k cene uvedenej v inzeráte. Provízia v hodnote 3% predajnej ceny bez DPH bude taktiež pripočítaná k cene.

Priestor sa nachádza v širšom centre mesta a sú tu prijateľné parkovacie podmienky pre osobné autá. V dotyku s lokalitou sa v súčasnosti realizuje viacero projektov s bývaním aj celomestskou občianskou vybavenosťou, s možnosťou zakúpenia parkovacích miest v garáži.

Samotný obytný dom má zateplenú a vynovenú fasádu, novú strechu a výťah na 5. podlažie ku vchodu do priestoru. Podkrovný priestor sa nachádza na 5. a 6. poschodí s celkovou výmerou 455 m2. K priestoru patria dve terasy s výhľadom na Bratislavský hrad, ktorých výmera je 41 m2 a loggia orientovaná do vnútrobloku. Priestor je kompletne zrekonštruovaný, technicky plnohodnotne zabezpečený a vybavený (vrátane pripojenia na internet, TV, telefón), a je plne klimatizovaný. Kúrenie je plynové, spoločné pre celý priestor v dvoch samostatných okruhoch.

Priestor má multifunkčné využitie, nakoľko je ho možné okamžite využívať ako sídlo firmy, alebo po príslušných úpravách aj na bývanie. Vhodný je ako ateliér pre kreatívnu spoločnosť pričom pôdorysné riešenie je pripravené na jeho využite až pre 50 členný tím. Je kombinovaný z viacerých kancelárií rôznej veľkosti, vhodných pre kolektívnu tvorivú prácu, ale aj individuálnu nerušenú pracovnú činnosť v kľude a tichu.

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia pre RK v sume 3% z konečnej predajnej ceny.

@terasa @výhľad

Predaj

682 000 €

( 1 530 € / m2 )
+ provízia RK a DPH 2

ID ponuky: 447658

Mária Cillerová, RSc.

+421 948 438 469

cillerova@expat.sk

Dohodnúť obhliadku

Dohodnite si obhliadku

Mám záujem
o nehnuteľnosť na predaj.
ID ponuky : 447658

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov

Zdieľať link na nehnuteľnosť

Zdieľať ponuku môžete aj prostredníctvom:

Posledné navštívené ponuky

Google recenzie

Google hodnotenie

4.6