Miriam Gallová

špecialistka predaja

RECENZIA

Prostredníctvom Expat experts sme riešili kúpu novej nehnutelnosti. S pani Gallovou ako realitnou maklérkou sme boli nadmieru spokojní. Preto sme sa následne rozhodli využiť jej služby aj pri predaji nehnutelnosti. Jej komunikácia, riešenie predaja a ochota vo všetkom výjsť v ústretí boli bezchybné.

Michal Legéň 6 marca, 2024
Miriam Gallová špecialistka predaja
Zdieľať recenziu

Úžasná spolupráca

Manželia Legéňovci prišli na obhliadku bytu v Dúbravke medzi prvými, dala som im aj kontakt na svojho hypotekárneho makléra a už to vyzeralo že byt kupujú, ale následne sa odmlčali a ozvali sa až po 2 mesiacoch. Medzičasom bolo na byte pomerne veľa obhliadok. Len s malou dušičkou sa spýtali či je byt ešte voľný a keď zistili že áno, povedali že ho teda berú. Priznali sa, že pozreli počas toho obdobia neskutočne veľa bytov v rôznych častiach Bratislavy, ale tento 4izb byt na Martina Granca je naozaj to najlepšie čo si mohli vybrať. Následne sa ma spýtali či sa ujmem predaja ich domu v Bernolákove. Našťastie bol tento klient cenovo pri zemi a nepožadoval cenu, ktorá bola aktuálna pred recesiou a v čase nízkych úrokov na hypotékach. Kupujúcich sme našli pomerne rýchlo, za hotovosť, takže peniaze za dom prišli rýchlejšie ako bola načerpaná hypotéka na kúpu ich 4-izbového bytu.

Pri dome sa robil home-staging, fotografie, komentované video, vrátane záberov z dronu, pôdorysy a 3D sken domu (virtuálna prehliadka).

Pri byte sa robili vizualizácie, keďže sa jednalo o prázdny byt so zariadenou jednou spálňou. Rovnako sa robili fotografie, komentované video, vrátane záberov z dronu, pôdorysy a 3D sken bytu (virtuálna prehliadka).

Chcem
si prenajať